gökhan özen

gökhan özen fan club(resim,video,walpaper)

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Helin'i Dövdüğünü Söyledi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
papatya prenses
moderatör
moderatör

MesajKonu: Helin'i Dövdüğünü Söyledi   C.tesi Mart 22, 2008 2:49 pm

KARDEŞİ HELİN'LE TARTIŞMALARI ZAMAN ZAMAN BASINA DA YANSIYAN Hülya Avşar, GEÇTİĞİMİZ GÜN HELİN'İ DÖVDÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİ! ÜNLÜ SANATÇI, 'HELİN BENDEN DAYAK YEDİ, HÂLÂ DA YİYEBİLİR' DEDİ.
Hülya Avşar, geçtiğimiz gün kardeşi Helin'i dövdüğünü itiraf etti ve şunları söyledi:

Biz Helin'i rahat yetiştirdik. Ama sonradan, rahat yaşamasının beni rahatsız ettiği durumlar oldu. Herkesin hayatı kendisine olsa da bir takım kıstaslar var, Türk toplumuna aykırı gelen durumlar oluyor. Kızını, kardeşini dövmeyen, dizini dövermiş. Onu Helin'de uyguladım, dövdüm. Hâlâ benden dayak yiyebilir.

Ailem için hayatımı veririm

İnsan gençken yapar bazı şeyler, tamam... Ama bizim asıl iş sorumluluğu açısından sıkıntılarımız vardı. Artık onları hallettiğimizi düşünüyorum, kendisi de durumun farkına vardı. Helin'i dövdüm ama 'Hayatını kim için verirsin?' deseler kızım, kardeşlerim, ailem için hiç gözümü kırpmadan hayatımı feda edebilirim.
Kullanıcı profilini gör http://www.tubaunsal.org
cemre07
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Helin'i Dövdüğünü Söyledi   C.tesi Mart 22, 2008 5:51 pm

ohoo o kız uslannmaz artık
o kadar çok vukuatı varki saymakla bitmio Very Happy
Kullanıcı profilini gör http://gokhanozen.niceboard.net

Helin'i Dövdüğünü Söyledi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası